APARTAMENTY LOTNIKÓW

Żyj aktywnie w bliskości centrum miasta, zieleni, w przestrzeni wyposażonej w pełną infrastrukturę miejską
i poznaj komfort, jaki daje życie w miejscu, które pozwala rozwinąć skrzydła.

Jakość i styl w najlepszym wydaniu

Dwa eleganckie i JEDNOCZESNIE nowoczesne budynki, zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detale , tworzyą niezwykłą przestrzeń dla Twojego szczęścia i komfortu życia. 

Miejsce, które pokochasz
Ty i Twoi bliscy

Apartamenty Lotników  to prestiżowy butikowy kompleks apartamentów, w której znajduje się 28 wyjątkowych apartamentów w tym 4 dwupoziomowych penthouse z olbrzymimi tarasami.

Komfort i wygoda

W tych dwóch luksusowaych, 5-kondygnacyjnych budynkach zamknęliśmy wszystko, co pozwala żyć w wysokim standardzie i niewielkiej odległości od centrum miasta.

STWÓRZ SWOJĄ WYMARZONĄ PRZESTRZEŃ

Apartamenty Lotników to dwa wyjątkowe apartamentowce, gwarantujące dzięki stylistyce i formie przestrzeń i "oddech" w zabudowie miejskiej.

Wysoka bezkompromisowa jakość wykonania stanowi o wyjątkowości projektu, wyróżniającym się spośród ogólnie panującej stylistyki oraz estetyki na rynku toruńskim, plasując go w ścisłej czołówce prestiżowych inwestycji Torunia. Zadaniem architekta było stworzyć obiekt nowoczesny, a jednocześnie nie krzykliwy i zapewniający mieszkańcom komfort i prywatność.

Dwa eleganckie, jednoklatkowe budynki wyposażone będą w windy od poziomu garażu. Na każdym poziomie znajdować się będą maksymalnie 4 apartamenty. Do mieszkań dostaniemy się przez recepcję/strefę wejścia, którą wykończymy w eleganckim stylu.

Wszystkie apartamenty  posiadają balkony lub tarasy. Na wyższych kondygnacjach można nabyć ekskluzywne dwupoziomowe mieszkania z pięknymi słonecznymi tarasami.

Przestronne, wysokie ( minimum 2,7 m) mieszkania posiadają przemyślany i funkcjonalny układ pomieszcze

ZOBACZ INNE WIZUALIZACJE

STANDARD INWESTYCJI

części wspólne

W naszym domu nie zapomnieliśmy o częściach wspólnych. Klatkę schodową, wejście główne, ogrodzenie działki , halę garażową, cechować będzie wysoki standard i estetyka wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale.

Nowoczesna architektura

Apartamenty Lotników to inwestycja o starannie przemyślanej kompozycji architektonicznej, powstałej dla zapewnienia komfortu użytkowania wszystkim mieszkańcom. W naszych przestrzeniach każdy czuję się komfortowo.

Bezpieczeństwo & komfort

Antywłamaniowe drzwi wysokiej klasy C, cichobieżna winda oraz  bardzo duże okna, drzwi  z  ciepłego profilu z pakietem trzech szyb - to wszystko zapewni Tobie ponadprzeciętny komfort mieszkania!

Nasi projektanci czekają na Ciebie!

Nie masz pomysłu jak zaprojektować mieszkanie optymalnie do swoich potrzeb? Nie martw się! Nasi projektanci Ci w tym pomogą, oferując konsultację lub wykonując dla Ciebie kompleksowy projekt aranżacji wnętrza.

Funkcjonalny układ mieszkań

Wszystkie mieszkania cechują się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu. Każde z nich posiada przestronny balkon lub taras.

Finansowanie

Dla Twojej wygody nawiązaliśmy współpracę z niezależnym doradcą finansowym, który .przedstawi dla Ciebie najlepszy sposób finansowania Twojego mieszkania.

Jakość i styl w najlepszym wydaniu

0
liczba apartamentów
0
miejsc parkingowych
0
metrów kwadratowych powierzchni apartamentu
0
metrów do centrum miasta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.

+48 575 466 999

+48 502 357 048

biuro@amalfi-invest.pl

facebook