Zapraszamy do kontaktu osoby posiadające nieruchomości o powierzchni min. 1000 m2 do 5000 m2 położonych w Toruniu, Poznaniu i Bydgoszczy, choć nie zamykamy się na nie i będziemy rozpatrywać każdą interesującą lokalizację.

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu osoby dysponujące kapitałem finansowym w wysokości min 400.000 zł, które chciałby wziąć udział w realizacji dynamicznych przedsięwzięć deweloperskich.

Image

W Polsce wciąż brakuje mieszkań ....  szczególnie dobrych mieszkań !

Polska jest wśród krajów o najmniejszej liczbie mieszkań na tysiąc osób w Europie, w Europie na tysiąc osób przypada średnio 435 mieszkań, a w Polsce tylko 365.

"Kupno mieszkania na wynajem to doskonały sposób na inwestycje. Lepszy i bezpieczniejszy niż inne formy pomnażania kapitału."

Niskie stopy procentowe ułatwiają prowadzenie inwestycji, a także zachęcają do sięgnięcia po kredyt jako źródło finansowania zakupu przez klientów, a także do zakupu nieruchomości na wynajem jako znacznie atrakcyjniejszej formy lokowania kapitału niz lokaty, obligacje i znacznie bezpieczniejszy niż fundusze inwestycyjne.

Właśnie z tego powodu zespół doświadczonych w inwestycjach ludzi podjął decyzje o rozwijaniu formy deweloperskiej. Właśnie dlatego, ale nie wyłącznie dlatego. Wierzymy w inwestycje, w rynek nieruchomości i to, ze przemyślany technicznie projekt oraz przede wszystkim dobrze zlokalizowana inwestycja uwzględniająca potrzeby swoich mieszkańców/odbiorców zawsze znajdzie swoje miejsce na rynku.

Grupa Amalfi to zespół doświadczonych w inwestycjach ludzi, z doświadczeniem w inwestycjach infrastrukturalnych, który podjął decyzję o rozwijaniu firmy deweloperskiej

Aktualnie kończymy realizację inwestycji zlokalizowanej w Toruniu, przy ul. Zielonej 18, a już wkrótce rozpoczniemy realizację kolejnej, również zlokalizowanej w Toruniu, położnej po drugiej stronie Wisły przy ul. Zwirki i Wigury.

Obserwujemy rynek i poszukujemy również lokalizacji w Bydgoszczy i Poznaniu.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobra lokalizacja, nowoczesna i funkcjonalna architektura, dobrej jakości materiały oraz otwarta na potrzeby Klienta sprzedaż !

Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych  Klientów.  Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły.

Please publish modules in offcanvas position.