WILLA MODERNO

Żyj aktywnie w bliskości centrum miasta, uczelni wyższych, w przestrzeni wyposażonej w pełną infrastrukturę miejską,
i poznaj komfort, jaki daje życie w miejscu, które pozwala rozwinąć skrzydła.

Jakość i styl w najlepszym wydaniu

Elegancji i JEDNOCZESNIE nowoczesny budynek, zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detale , tworzy niezwykłą przestrzeń dla Twojego szczęścia i komfortu życia. 

Miejsce, które pokochasz
Ty i Twoi bliscy

WILLA MODERNO to prestiżowy butikowy kompleks 15 wyjątkowych apartamentów dwu i trzy pokojowych

Komfort i wygoda

W tym 5-kondygnacyjnym budynku zamknęliśmy wszystko, co pozwala żyć w wysokim standardzie i niewielkiej odległości od centrum miasta.

STWÓRZ SWOJĄ WYMARZONĄ PRZESTRZEŃ

WILLA MODERNO to mądrze zaprojektowana inwestycja, gwarantujące dzięki stylistyce i formie przestrzeń i "oddech" w zabudowie miejskiej.

Doskonale zaplanowane mieszkania o metrażach od 31 do 63 m2 pozwolą Ci na realizację nawet najbardziej wymagających projektów Lokale posiadają komfortowe balkony, które zachęcają do odpoczynku.

Jednoklatkowy budynek wyposażony będzie w cichobieżną windę. Na każdym poziomie znajdować się będą maksymalnie 4 apartamenty. Do mieszkań dostaniemy się przez strefę wejścia, którą wykończymy w eleganckim stylu.

ZOBACZ INNE WIZUALIZACJE

STANDARD INWESTYCJI

części wspólne

W naszym domu nie zapomnieliśmy o częściach wspólnych. Klatkę schodową, wejście główne, cechować będzie wysoki standard i estetyka wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale.

Bezpieczeństwo & komfort

Antywłamaniowe drzwi wysokiej klasy C, cichobieżna winda oraz  bardzo duże okna, drzwi  z  ciepłego profilu z pakietem trzech szyb - to wszystko zapewni Tobie ponadprzeciętny komfort mieszkania !

Nasi projektanci czekają na Ciebie!

Nie masz pomysłu jak zaprojektować mieszkanie optymalnie do swoich potrzeb? Nie martw się! Nasi projektanci Ci w tym pomogą, oferując konsultację lub wykonując dla Ciebie kompleksowy projekt aranżacji wnętrza.

Nowoczesna architektura

WILLA MODERNO to inwestycja o starannie przemyślanej kompozycji architektonicznej, powstałej dla zapewnienia komfortu użytkowania wszystkim mieszkańcom. W naszych przestrzeniach każdy czuję się komfortowo.

Finansowanie

Dla Twojej wygody nawiązaliśmy współpracę z niezależnym doradcą finansowym, który .przedstawi dla Ciebie najlepszy sposób finansowania Twojego mieszkania.

Funkcjonalny układ mieszkań

Wszystkie mieszkania cechują się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu. Uzyskujemy zawsze oddzieloną strefę kuchenną od salonowej, a w mieszkaniach trzypokojowych istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni z oknem,

Każde mieszkanie ma ekspozycję okien południową lub południowo – zachodnią, które z połączeniem z dużymi oknami zapewnią dobre doświetlenie pomieszczeń,

Jakość i styl w najlepszym wydaniu

0
mieszkań
0
miejsc parkingowych
0
mieszkania na kondygnacji
0
metrów do centrum miasta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Powered by BreezingForms

+48 575 466 999

+48 502 357 048

biuro@amalfi-invest.pl

facebook